Сімейна фотозйомка

Час проноситься стрімким потоком подій і вражень, несучи із собою дні, місяці, роки... І лише кохання ніколи не закінчиться, ніколи не зрадить і буде завжди поруч. Це любов сім'ї, найближчих та рідних. Ми любимо прикрашати свій стіл, стіни фотографіями дітей, онуків, батьків. Повсякденні справи часто не залишають достатньо часу на спілкування з найулюбленішими, але глянувши на фото – на душі стає тепло та радісно. Кожна сімейна фотосесія може розповісти цілі історії, які за секунду перенесли в минуле. Знімок у фотоальбомі пожвавить спогади про перші кроки дитини, про першу прогулянку в парку, поїздку на море.
Малюк росте не по днях, а по годинах, тато з мамою озброївшись всією технікою, яка має опцію "сфотографувати", намагаються зафіксувати всі важливі моменти в житті свого малюка. Це цікаво та захоплююче. Але є одна складність - як потрапити в кадр не тільки одній дитині, а отримати гарні сімейні фотографії?! Тут не обійтися без допомоги з боку. Потрібно розпочинати пошук хорошого сімейного фотографа.

Якими мають бути сімейні фотосесії?
Насамперед природними! Жодної награності та постановочних кадрів. Кожна сімейна зйомка у режимі "реальне життя". Це не завжди просто зробити, але якщо постаратися, обов'язково вийде. Не варто під час фотосесії просити дитину посміхнутися, інакше посмішка буде зовсім неприродною.
На сімейній фотосесії завжди ми працюємо удвох із дружиною, вона допомагає розважати дитину та привернути її увагу. Я, у свою чергу, можу зосередитись на мистецькій складовій кадру.
На будь-якій сімейній фотосесії головний герой – це дитина. А головна запорука успіху – це настрій дитини. Тому перед фотосесією малюк має добре відпочити та поїсти. Пам'ятайте, що залежно від віку діти на зйомці поводяться по-різному. Найоптимальніший час для сімейної фотосесії – це період першого року життя. Найскладніший вік дитини із 1,2 міс. до 3-х років. Докладно, як готується до зйомки, Ви можете прочитати у нашій статті. Кожна фотосесія, сімейна чи дитяча, потребує ретельної підготовки не лише з боку фотографа, а й батьків.
Завжди раді провести для Вас сімейну зйомку та стати Вашим сімейним фотографом. Це велике щастя: робити улюблену роботу та дарувати радісні емоції героям зйомок.

Замовити фотосесію

Контакти