Правила

1. БРОНЮВАННЯ

У робочі години студії з 8.00 до 24.00
Ви можете забронювати зручний для Вас час, попередньо переконавшись, що він не зайнятий через календар зайнятості, особистим повідомленням в соц. мережі або за тел. +380930156207
ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАЧЕКАЙТЕ ЗВОРОТНОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ БРОНІ !!!
При бронюванні оренди студії необхідно внести протягом 3-х днів передоплату 100% від орендованого часу, за відсутності оплати бронь вважається скасованою та знімається з одностороннім повідомленням.
Передоплату можна зробити такими способами:
1) переказом на картку Приват Банку
2) при особистому відвідуванні студії.
Після внесення коштів обов'язково відпишіть адміністратору!

2. МІНІМАЛЬНИЙ ЧАС ОРЕНДИ

1:00. 30 хвилин можна бронювати, якщо за вами вже записано 1 годину зйомки.
1 година - це більш актуальна кількість часу для зйомки.
У нас знаходиться велика кількість декорацій та фотозон.
Фотографуючись по 30 хвилин, ви просто не встигнете провести повноцінну фотосесію.
Студійна година – 55 хвилин.

3. ПРО ГРИМЕРНУ

Гримерне дзеркало потрібно бронювати заздалегідь, написавши особисте повідомлення в соц.мережі. або за тел. +380930156207
Оренда гримерного дзеркала коштує 1:00/100грн.

4. ПРО ЗМІННЕ ВЗУТТЯ

Чому потрібне змінне взуття?
Ми дитяча та сімейна фотостудія, тому часті гості нашої студії це маленькі діти. Вони тільки починають вивчати цей світ, їм цікаво пробувати "на смак".
Щоб уникнути попадання до них вуличного пилу, ми просимо вас мати при собі змінне взуття або скористатися нашими тапочками.
Штраф за вхід до студії без змінного взуття – 100 грн.
Чи підходять бахіли?
Бахили - це ненадійний вид змінного взуття. Бахіли мають властивість приходити в непридатність і злітати. Вулична пилюка все одно потрапляє на підлогу зали. Відтак у бахілах не можна проходити до зали.

5. СКАСУВАННЯ БРОНІ

СКАСУВАТИ БРОНЬ МОЖНА без штрафу не пізніше 3 ДОБИ !!!

У разі скасування броні не пізніше, ніж за три доби до дати зйомки, оплата за броню не повертається і час броні не переноситься на іншу дату.

За 5 хвилин до закінчення зйомки адміністратор повинен пройти в зал для того, щоб переконатися, що всі правила дотримані студії, а обладнання справне!
У разі, якщо в залі одночасно перебуває понад 6 осіб, необхідно доплатити по 50 грн/годину за кожного додаткового учасника. Після закінчення зйомки необхідно залишити за собою приміщення у тому вигляді, в якому воно Вам було здано. Штраф за залишений безлад: 100 грн. За псування чи забруднення майна, який реквізит забронював час у залі, зобов'язаний виплатити студії всю суму, еквівалентну ринковій вартості ремонту, чищення або заміни.
У студії заборонено алкоголь. Штраф – 300 грн
Обов'язково попередьте адміністратора до початку зйомки про бажання використовувати конфетті та хлопавки у студії. У разі використання за 20 хвилин до кінця вашої оренди необхідно дозволити адміністратору розпочати прибирання вашого залу (вартість прибирання – 50 грн). Також ви можете зробити прибирання самостійно, використовуючи винятково орендований час. У разі використання вищезазначених коштів без попередження та передаючи зал в кінці орендованого часу в забрудненому стані, крім плати за прибирання, ви погоджуєтесь сплатити штраф, рівний вартості години, на користь людей, які очікують початку своєї зйомки, яка буде неминуче затримана.
Свічки є частиною прикраси. Не запалюйте їх на зйомці! Це не безпечно! Щоб уникнути надзвичайних ситуацій, використовуйте свічки тільки як декор. Штраф за недотримання правил –200 грн.
Особа, на ім'я якої записано зал, є відповідальною за зйомку.

Зв'яжіться з нами

Контакти