Вагітність

Вагітність – це особливий час та щаслива пора у житті кожної жінки. Вона під своїм серцем виношує маленьке диво, свою майбутню дитину. Це час мрій про майбутнє, в якому є місце першому подиху найзалежнішого від тебе чоловічка, твого малюка, його першої посмішки, його першого кроку. Багато моментів запам'ятаються на все життя: завмирання серця, коли ви побачили дві смужки на тесті, перше УЗД та фото Вашого малюка, крихітні п'ятки, що малюють горбки на Вашому животику. Цілий Всесвіт живе у Вас під серцем, з кожним днем росте і готується до народження в цьому світі. 9 місяців - 40 тижнів, так багато і водночас так мало. Спогади про період вагітності залишаться в душі на все життя, незважаючи на всі труднощі, страхи та переживання.
Ваш животик ще маленький, але Ви вже замислюєтеся про фотосесію вагітності, цікавитеся у подруг і гуляєте просторами інтернету в пошуках хорошого фотографа. До цього питання краще підійти заздалегідь, оскільки оптимальний для зйомки термін невеликий і варіюється від 28 до 34 тижнів.
Фотосесія вагітності зараз дуже популярна. Кожна майбутня мама вибирає свого фотографа, виходячи з його портфоліо та цінової політики. Хороша фотосесія вагітності не може коштувати дешево, тому що в неї вкладено досвід, накопичений роками, дорога техніка, витрати на придбання реквізиту, робота асистента, професійний візажист, гарна студія… Професійний підхід фотографа буде запорукою вашого гарного настрою та теплих спогадів на багато років.
Навіщо потрібна фотосесія вагітності?
Фотосесія вагітності – задоволення для мами, яке вона принесе до свого дому. Мама щаслива – усі щасливі. Не важливо, це перша чи друга-третя Ваша вагітність, фотосесія завжди буде особливою та незабутньою. Вагітність – чудовий, неповторний та незабутній період у житті кожної жінки. На жаль, наша пам'ять має властивість прати багато моментів, а так хочеться не прогаяти жодної миті цього етапу нашого життя. Тому ми обов'язково радимо зробити професійну фотосесію вагітності. Такі фотографії мають бути в альбомі кожної сім'ї. Коли у малюка виникне питання, звідки він узявся, при розповіді вам буде що йому показати.

Замовити фотосесію

Контакти